Sesje narzeczeńskie

Sesja narzeczeńska. Dlaczego warto ?


Istnieje wiele powodów dla, których warto zaryzykować i podjąć się sesji narzeczeńskiej. Chciałbym przedstawić wam 7 według mnie najistotniejszych powodów.

·         Poznanie siebie na nowo

Podczas sesji zdjęciowej macie możliwość powrotu do początku Waszej znajomości możemy wspólnie odwiedzić miejsca, gdzie zaczęła się wasza miłosna przygoda, aby uwiecznić wspomnienia na fotografii.

·         Wartościowy czas we dwoje

Podczas przygotowań weselnych tak często brakuje nam chwili odpoczynku, czasu dla siebie. Sesja zaręczynowa to doskonała odskocznie, aby wybrać się do ulubionej kawiarni wyskoczyć za miasto, czy po prostu pobyć ze sobą tam gdzie czujecie się dobrze. Niech dzień nie kończy się na sesji faktycznie odpocznijcie w tym dniu

·         Miłość na karcie papieru

Nie ma nic bardziej wartościowego niż miłość. Sesja narzeczeńska jest wspaniałą okazją do fotograficznej celebracji tego co Was łączy, uczucia które rozwijało się w Was przez tyle lat, od pierwszego spojrzenia, po pierwszą randkę, pierwszy pocałunek, aż do teraz gdy przed Wami wielkie wydarzenie ślub i wesele. Warto się zatrzymać powiedzieć „Kocham Cię” i uwiecznić tą chwile na dłużej w postaci fotografii

·         Zdjęcia z sesji jako prezent dla rodziców

Często zastanawiacie się co kupić rodzicom i wręczyć im podczas podziękowań. Doskonałym pomysłem będzie Wasze zdjęcie w postaci obrazu. Wzruszenie i zadowolenie gwarantowane w końcu nic nie cieszy bardziej niż widok szczęśliwego dziecka. Obraz przedstawiający Waszą miłość okaże się więc idealnym pomysłem

·         Poznanie się z fotografem i oswojenie z aparatem

Dlaczego to takie ważne?
Fotograf jest obcą osobą, często po za fotografiami zamieszczonymi w sieci nie wiemy o nim nic więcej. Fotograf podczas wesela powinien być kimś pomiędzy znajomym a rodziną. Sesja zaręczynowa daje nam tą możliwość, przełamania pierwszych lodów, zobaczenia w jakiej atmosferze będą powstawały Wasze zdjęcia ślubne. Domyślam się, że nie wielu z nas ma doświadczenie w pozowaniu przed obiektywem. Dlatego sesja narzeczeńska jest tak ważnym elementem podczas przygotowań ślubnych. Gwarantuję że nawet najbardziej nieśmiała osoba po sesji narzeczeńskiej przestanie bać się aparatu.

·         Zwiększenie apetytu na zdjęcia ze ślubu

Jak tylko zobaczycie swoje zdjęcia z sesji przed ślubnej nie będziecie mogli doczekać się zdjęć z dnia ślubu. Prawie wszyscy lubimy czasami pooglądać dobre fotografie, a jeśli te zdjęcia przedstawiają nasze ulotne momenty, to tym bardziej rośnie w nas apetyt na więcej. Podobnie będzie z Waszymi bliskimi, z którymi podzielicie się pamiątką z sesji narzeczeńskiej.

·         Dobra Zabawa !!!

To chyba najważniejszy punkt, dla którego warto zdecydować się na sesję narzeczeńską.
Tak jak wcześniej wspominałem dzień z sesji narzeczeńskiej ma być odskocznią chwilą zatrzymania się, a co za tym idzie dniem dobrej zabawy
Zastanawiacie się zapewne czy, aby na pewno to dobra zabawa? Jasne, że tak !! OK, wszystko zależy od fotografa, ale w końcu na kogoś musicie się zdecydować, a sesja narzeczeńska jest doskonałym sprawdzianem czy wybraliście właściwą osobę do uwiecznienia wydarzeń z Waszego życia.
No dobra, ale jak się ubrać, jak się przygotować do takiej sesji? Jest to świetne pytanie a odpowiedź jest bardzo prosta to wszystko zależy od Was, często spotyka się Narzeczonych z pasjami, którzy chcą mieć ukierunkowaną sesję na coś szczególnego, niektórzy znowu oczekują eleganckiej sesji inni zaś zabawnej i luźnej, a więc decyzja co założyć na siebie zależy jedynie od Was… Macie wyrazić siebie i czuć się dobrze.
Musicie pamiętać podczas wyboru stroju, że zdjęcia będziecie pokazywać bliskim, może zechcecie podarować prezent rodzicom. Warto wcześniej zastanowić się jakie miejsca są dla was ważne.

·         Podsumowanie

Jeżeli zdecydujecie się na sesje przed ślubną, pamiętajcie to Wy macie się dobrze czuć jeśli macie jakieś „gadżety”, które symbolizują Wasz związek i pomogą Wam czuć się swobodniej poinformujcie o tym fotografa, jeśli macie ukochanego pupila i nie wyobrażacie sobie albumy bez swojego czworonoga żaden problem. Jestem bardzo otwarty na Wasze propozycje.
To gdzie odbędzie się sesja w dużym stopniu zależy właśnie od Was.
– wolicie miejski klimat (kawiarnia, cukiernia, blokowisko) żaden problem
– może na łonie przyrody czujecie się swobodniej
– sesja we własnym domu. Czemu nie?
Do znudzenia będę powtarzał to Wy jesteście najważniejsi. To wy musicie czuć się dobrze w danym miejscu i sytuacji to wy znacie swoje ulubione miejsca.
Z mojej strony oferuję profesjonalną sesje w miłej i przyjacielskiej atmosferze. Obiecuję, że nie zawiedziecie się, a dzień z sesji narzeczeńskiej zostanie zatrzymany na wysokiej jakości odbitkach, do których będziecie mogli wrócić nie tylko przygotowując prezent dla rodziców ale wiele lat po ślubie, aby przypomnieć sobie minione chwile, i na nowo obudzić w sobie coś co może zasnęło, albo wpadło w codzienną rutynę, czyli- Waszą MIŁOŚĆ.